kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

TK Maxx otwiera się w Warszawie
2010/9/23 13:00:00

24 września w D.T. Wars i Sawa zostanie otwarty pierwszy sklep TK Maxx w Warszawie. Tym samym zostanie zainaugurowany również nowy dział GOLD LABEL z ubraniami najlepszych światowych domów mody. TK Maxx to kompleksowa oferta dostępna na co dzień w cenach do 60% niższych niż reularnie. W dniu otwarcia sklep nagrodzi także Najlepiej Ubranego WARszafiaka.


TK Maxx prowadzi handel detaliczny metodą "off-price" czyli po obniżonych cenach. Dzięki działalności „bez niepotrzebnych dodatków" i po niskich kosztach, TK Maxx podkreśla że jest w stanie zapewnić ciągle zmieniającą się ofertę produktów w przystępnych cenach - zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

- Jesteśmy pewni, że unikalna koncepcja sklepu TK Maxx przyjmie się w Warszawie. Polacy lubią markowe ubrania, a teraz dzięki TK Maxx mają dostęp do produktów najlepszych projektantów w rozsądnych cenach - Agata Muszyńska, dyrektor marketingu TJX Poland.

Główną nagrodą, którą można zdobyć w dniu otwarcia jest Karta Upominkowa na zakupy w TK Maxx o wartości 500 zł. Wystarczy wśród wszystkich działów w sklepie znaleźć ukryty Złoty Wieszak. Dodatkowo na szczęściarzy czekać będzie jeszcze 30 Srebrnych Wieszaków, gwarantujących Kartę Upominkową o wartości 100 zł każda. Karty Upominkowe będzie można wykorzystać na zakupy w TK Maxx tylko w dniu otwarcia sklepu.

Osoby, które w dniu otwarcia TK Maxx w D.T. Wars i Sawa zrobią zakupy, czekają dodatkowo nagrody w wysokości 500 - 1000 - 2000 Pln. Wystarczy po zrobieniu zakupów zgłosić się i zapozować do zdjęcia w studiu fotograficznym TK Maxx w Pasażu Wiecha. Zdjęcia kandydatek i kandydatów na Najlepiej Ubranego WARszafiaka od 30.09 do 06.10 zostaną poddane głosowaniu internautów.
O ostatecznym przyznaniu nagród zadecydują fani profilu „TK Maxx" w Polsce na portalu Facebook już 7 października.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TK Maxx, markowe ubrania, moda, off-price, okazje, przeceny


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»