kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

TK Maxx otwiera się w Warszawie
2010/9/23 13:00:00

24 września w D.T. Wars i Sawa zostanie otwarty pierwszy sklep TK Maxx w Warszawie. Tym samym zostanie zainaugurowany również nowy dział GOLD LABEL z ubraniami najlepszych światowych domów mody. TK Maxx to kompleksowa oferta dostępna na co dzień w cenach do 60% niższych niż reularnie. W dniu otwarcia sklep nagrodzi także Najlepiej Ubranego WARszafiaka.


TK Maxx prowadzi handel detaliczny metodą "off-price" czyli po obniżonych cenach. Dzięki działalności „bez niepotrzebnych dodatków" i po niskich kosztach, TK Maxx podkreśla że jest w stanie zapewnić ciągle zmieniającą się ofertę produktów w przystępnych cenach - zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

- Jesteśmy pewni, że unikalna koncepcja sklepu TK Maxx przyjmie się w Warszawie. Polacy lubią markowe ubrania, a teraz dzięki TK Maxx mają dostęp do produktów najlepszych projektantów w rozsądnych cenach - Agata Muszyńska, dyrektor marketingu TJX Poland.

Główną nagrodą, którą można zdobyć w dniu otwarcia jest Karta Upominkowa na zakupy w TK Maxx o wartości 500 zł. Wystarczy wśród wszystkich działów w sklepie znaleźć ukryty Złoty Wieszak. Dodatkowo na szczęściarzy czekać będzie jeszcze 30 Srebrnych Wieszaków, gwarantujących Kartę Upominkową o wartości 100 zł każda. Karty Upominkowe będzie można wykorzystać na zakupy w TK Maxx tylko w dniu otwarcia sklepu.

Osoby, które w dniu otwarcia TK Maxx w D.T. Wars i Sawa zrobią zakupy, czekają dodatkowo nagrody w wysokości 500 - 1000 - 2000 Pln. Wystarczy po zrobieniu zakupów zgłosić się i zapozować do zdjęcia w studiu fotograficznym TK Maxx w Pasażu Wiecha. Zdjęcia kandydatek i kandydatów na Najlepiej Ubranego WARszafiaka od 30.09 do 06.10 zostaną poddane głosowaniu internautów.
O ostatecznym przyznaniu nagród zadecydują fani profilu „TK Maxx" w Polsce na portalu Facebook już 7 października.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TK Maxx, markowe ubrania, moda, off-price, okazje, przeceny


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »