kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Sklep Playboya
2007/11/8 16:29:59

Katowickie Silesia City Center to pierwsze miejsce w Polsce, gdzie firma DISENSO uruchomiła punkt sprzedaży firmowych akcesoriów marki Playboy. Klienci mogą w nim kupić ekskluzywne przedmioty ze znanym na całym świecie logo - tzw. króliczkiem.

W Polsce Playboy jest kojarzony głównie z wydawanym pod tym samym tytułem czasopismem - sztandarowym produktem koncernu. „My sprzedajemy wysoko cenione, zwłaszcza przez kobiety, dodatki do ubioru.

Są one synonimem elegancji i klasy, a przy okazji doskonałym uzupełnieniem stroju” – wyjaśnia Tomasz Chojnacki, dyrektor zarządzający w firmie DISENSO, która odpowiedzialna jest za budowę sieci sprzedaży. Na początek w ofercie firmowego punktu znajdziemy torebki, portfele, walizki, paski, biżuterię, obuwie oraz inne akcesoria. Przeważnie damskie, ale znajdzie się także coś dla panów, np. modne torby i portfele. Z czasem asortyment będzie poszerzany.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Playboy, Silesia City Center, zakupy


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»