kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Sklep Playboya
2007/11/8 16:29:59

Katowickie Silesia City Center to pierwsze miejsce w Polsce, gdzie firma DISENSO uruchomiła punkt sprzedaży firmowych akcesoriów marki Playboy. Klienci mogą w nim kupić ekskluzywne przedmioty ze znanym na całym świecie logo - tzw. króliczkiem.

W Polsce Playboy jest kojarzony głównie z wydawanym pod tym samym tytułem czasopismem - sztandarowym produktem koncernu. „My sprzedajemy wysoko cenione, zwłaszcza przez kobiety, dodatki do ubioru.

Są one synonimem elegancji i klasy, a przy okazji doskonałym uzupełnieniem stroju” – wyjaśnia Tomasz Chojnacki, dyrektor zarządzający w firmie DISENSO, która odpowiedzialna jest za budowę sieci sprzedaży. Na początek w ofercie firmowego punktu znajdziemy torebki, portfele, walizki, paski, biżuterię, obuwie oraz inne akcesoria. Przeważnie damskie, ale znajdzie się także coś dla panów, np. modne torby i portfele. Z czasem asortyment będzie poszerzany.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Playboy, Silesia City Center, zakupy


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »