kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Noc zakupów w Wola Park
2007/11/13 14:20:00

W czwartek, 15 listopada, warszawskie centrum handlowe Wola Park wraz z magazynem Avanti zaprasza na niezwykły Wieczór Zakupów. Od godziny 21.30 do północy sklepy w centrum oferować będą specjalne, niższe ceny. Dodatkowo tego wieczoru odbędzie się pokaz mody oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

W czwartkowy wieczór warto wybrać się do Wola Parku. Na wszystkich, którzy od godziny 21.30 odwiedzą centrum z najnowszym numerem miesięcznika Avanti, czekać będzie wiele atrakcji. Przez dwie i półgodziny sklepy w centrum stać będą otworem i kusić atrakcyjnymi zniżkami, sięgającymi nawet do - 50%.

Ponadto o godzinie 22.30 na Placu Pałacowym odbędzie się pokaz mody, podczas którego swoje kolekcje zaprezentują nowi najemcy - sklepy prowadzone przez spółkę Ultimate Fashion, podmiot zależny Grupy Empik Media & Fashion. Będą to: Aldo Akcesories, Jennyfer,Mango, Mexx, Palmers oraz Spring. Klienci, którzy tego wieczoru odwiedzą Wola Park będą mogli również wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Wola Park, promocje, zakupy


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»