kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Noc zakupów w Wola Park
2007/11/13 14:20:00

W czwartek, 15 listopada, warszawskie centrum handlowe Wola Park wraz z magazynem Avanti zaprasza na niezwykły Wieczór Zakupów. Od godziny 21.30 do północy sklepy w centrum oferować będą specjalne, niższe ceny. Dodatkowo tego wieczoru odbędzie się pokaz mody oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.


W czwartkowy wieczór warto wybrać się do Wola Parku. Na wszystkich, którzy od godziny 21.30 odwiedzą centrum z najnowszym numerem miesięcznika Avanti, czekać będzie wiele atrakcji. Przez dwie i półgodziny sklepy w centrum stać będą otworem i kusić atrakcyjnymi zniżkami, sięgającymi nawet do - 50%.

Ponadto o godzinie 22.30 na Placu Pałacowym odbędzie się pokaz mody, podczas którego swoje kolekcje zaprezentują nowi najemcy - sklepy prowadzone przez spółkę Ultimate Fashion, podmiot zależny Grupy Empik Media & Fashion. Będą to: Aldo Akcesories, Jennyfer,Mango, Mexx, Palmers oraz Spring. Klienci, którzy tego wieczoru odwiedzą Wola Park będą mogli również wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Wola Park, promocje, zakupy


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »