kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Prêt-à-porter w Polsce online
2007/2/6 0:10:00

Saltandpepper został wprowadzony do sieci w styczniu 2007. Celem sklepu jest oferowanie, modnych, oryginalnych i aktualnych w danym sezonie kolekcji ubrań, butów, torebek i akcesoriów typu fashion dla kobiet oraz mężczyzn.

W ofercie znajdują się również linie kosmetyków, dział prezentów oraz wyprzedaży, gdzie zamieszczane są końcówki kolekcji oraz wzory z pokazów mody.

Saltandpepper został stworzony przez zespół ludzi szukających nowatorskich rozwiązań, których głównym celem jest ułatwianie życia innym. Do zespołu należą m.in. Ewa Tillmann i Aurelia Nowik, które stoją za wprowadzeniem na polski rynek pierwszych imprez modowych designer sample sale; bilioneurobab.

Marki, które współpracują z Saltandpepper to znani projektanci polscy, polskie firmy modowe, jak i rozpoznawalne na świecie międzynarodowe fashion labeles: Dyrbergkern, Echo, Fama, Femini, Zień, Bobo Zander, Motyle, Nolita, Tough, Ra-Re, Motive Art, Antidotum, Paola Parma, Paulina Borkiewicz, Teeteelinka, Graf Longina, TreatS, Biomaris, Mirosław Mikłos, Emilia Korycka i wiele innych.

Saltandpepper to przede wszystkim aktualna moda, style i trendy zawsze bieżące oraz dostępne w zasięgu myszy 24 godziny na dobę. Sklep umożliwia zamówienie wybranego produktu, ale i jego zwrot lub wymianę na inny produkt, rozmiar lub kolor.


Saltandpepper.plOprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»