kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Porównywarki cen w telefonach komórkowych
2007/11/22 19:10:00

Nie potrzebujesz już komputera żeby sprawdzić cenę produktu, który cię interesuje. Wystarczy, że skorzystasz z telefonu komórkowego. Na polskim rynku działają już dwie porównywarki cenowe, które oferują swoje usługi także na ekranie telefonu komórkowego: nokaut.pl oraz ceneo.pl.

Pod adresem m.nokaut.pl dostępna jest mobilna porównywarka cen, umożliwiająca sprawdzenie ponad 3,5 mln cen produktów w 535 sklepach internetowych za pomocą telefonu komórkowego. Nokaut.pl wprowadził trzy nowe usługi: mobilną porównywarkę cen, możliwość sprawdzenia ceny za pomocą wiadomości sms oraz porównywarkę cen usług pre-paid polskich operatorów komórkowych.

„M.nokaut.pl to wersja naszej porównywarki cen, która pozwala sprawdzić ceny w wyszukiwarce zoptymalizowanej dla telefonów komórkowych. Wystarczy włączyć przeglądarkę internetową zgodną z WAP 2.0 w telefonie i wpisać adres m.nokaut.pl, aby już po chwili znać najniższą cenę dowolnego produktu w Internecie – mówi Agnieszka Kańkowska, E-Commerce & PR Manager w Nokaut.pl. – W oknie wyszukiwarki należy wpisać nazwę produktu lub numer widoczny na kodzie kreskowym. Od osób, które skorzystają z naszej usługi poprzez przeglądarkę internetową, nie pobieramy żadnej opłaty. Jedyny koszt to opłata za korzystanie z internetu u operatora komórkowego.”

Wielka rewolucja na pewno jeszcze przed nami – dużo mówi się o pracach wiodących firm branży telefonii komórkowej, takich jak Nokia, Ericsson, Vodafone czy Deutsche Telekom, nad wyposażeniem komórki w czytnik kodów kreskowych. Komórki takie pojawiły się już w Japonii i Korei Południowej i cieszą się tam ogromnym powodzeniem. Dają one możliwość uzyskania przez użytkownika telefonu komórkowego informacji o produktach i usługach. „My postanowiliśmy nie czekać, aż tego typu komórki zawitają do Polski. Wprowadzamy w tej chwili usługę, która opiera się również na zastosowaniu kodów kreskowych” – mówi Agnieszka Kańkowska.

Dla posiadaczy telefonów starszej generacji przygotowano również rozwiązanie – możliwość sprawdzenia ceny za pomocą wiadomości sms. W treści wiadomości należy wpisać słowo NOKAUT, a następnie numer z kodu kreskowego lub nazwę produktu. Jeżeli jesteśmy zainteresowani np. pralką firmy BOSCH model WLX 16460PL, to w treści wiadomości należy wpisać np. NOKAUT 4242002397245 lub NOKAUT pralka BOSCH WLX 16460PL. Wiadomość sms o takiej treści należy wysłać pod numer 7178. Po chwili otrzymamy wiadomość zwrotną z informacją na temat najniższej ceny, jaką oferują sklepy promujące swoje oferty w porównywarce cen Nokaut.pl.

Wysłanie wiadomości sms kosztuje jedynie złotówkę, a oszczędności mogą być naprawdę znaczące.

Druga tego typu usługa - mCeneo to mobilna wersja najpopularniejszej polskiej porównywarki cen. Stworzona została z myślą o tych, którzy preferują zakupy w sklepach tradycyjnych, ale nie chcą rezygnować z niskich cen, jakie mają do zaoferowania sklepy internetowe.Dlatego jeśli stoisz przed sklepową półką i zastanawiasz się nad kupnem laptopa lub aparatu cyfrowego, nie zwlekaj - chwyć za telefon i szukaj najkorzystniejszych ofert. W mCeneo znajdziesz informacje o 2 milionach cen w 700 sklepach internetowych. Korzystanie z mCeneo jest bardzo proste. Serwis został zaprojektowany w taki sposób, aby mogli z niego korzystać posiadacze większości modeli telefonów. Z usługi Ceneo.pl korzystać może każdy, bez względu na sieć komórkową, z której korzysta. Wystarczy, że telefon ma usługę WAP.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: ceneo, ceny, nokaut, oszczędzanie, porównywarka, telefon komórkowy


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»