kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Mistrzostwa Polski w zakupach
2008/4/18 19:30:00

Kwietniowe „Avanti” ogłasza drugą edycję Mistrzostw Polski w zakupach. W konkursie, którego finał zostanie rozegrany 31 maja, łączna pula nagród wynosi prawie 50 000 zł.

II edycja Mistrzostw Polski w zakupach Avanti i MasterCard będzie rozgrywana w dwóch etapach. W każdym z nich zadaniem uczestników będzie wybranie ze sklepów biorących udział w akcji towarów o łącznej wartości jak najbliższej określonej kwocie. Towary nie będą miały ujawnionych cen. Do zabawy można się zgłaszać od 28 marca do 20 maja 2008 poprzez stronę www.avantimoda.pl lub w jednej z galerii handlowych biorących udział w akcji.

I etap mistrzostw, organizowany w soboty kwietnia i maja w sześciu miastach w Polsce (Galeria Bałtycka w Gdańsku, Silesia City Center w Katowicach, Galeria Kazimierz w Krakowie, Manufaktura w Łodzi, Złote Tarasy w Warszawie i Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu) wyłoni finalistów zabawy. 18 osób z I etapu oraz 5 laureatów z konkursu internetowego „Koszyk z zakupami” weźmie udział w finale Mistrzostw Polski w zakupach, który odbędzie się 31 maja w Warszawi,e w centrum handlowym Złote Tarasy. Nagrodami w konkursie są zakupy za prawie 50 000 zł. Szczegółowe zasady udziału w zabawie określa regulamin zamieszczony na stronie www.avantimoda.pl.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Avanti, MasterCard, Mistrzostwa Polski w zakupach, zakupy


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»