kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Internetowe promocje w jednym miejscu
2010/11/16 15:42:58

Zakupy grupowe, promocje, wyprzedaże? Wszyscy zwracamy na nie uwagę. Popularność portali oferujących znaczne zniżki na produkty i usługi rośnie z dnia na dzień, a ilość dostępnych rabatów mnoży się jak grzyby po deszczu. Jak zyskać dostęp do wszystkich okazji w jednym miejscu?

Każdy z wspomnianych systemów działa jednak podobnie, przesyłając na maila użytkownika kupon aktualny w określonym miejscu i czasie. Co jeśli podróżujemy lub akurat nie chcemy iść do dentysty, czy skorzystać z usług gabinetu odnowy biologicznej? Na stronie eBroker.pl można porównać wiele dostępnych okazji.
Agregat popularnych serwisów z okazjami, prezentuje codzienne „okazje dnia" z najpopularniejszych portali takich jak Groupon, Gruper Mydeal i innych. Osobom, które nie mają czasu na codzienne surfowanie po sieci serwis proponuje wszystkie okazje w jednym miejscu, oraz newsletter, który gorące oferty dostarczy wprost na skrzynkę mailową zrejestrowanych użytkowników.
Porównywarki wywodzą się z krajów anglosaskich, gdzie zdominowały rynek doradztwa finansowego i okazji. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też w Polsce. Ich głównym autem jest łatwość obsługi i bezpłatna pomoc w planowaniu wydatków, czyli po prostu oszczędzanie przez tańsze zakupy przez sieć Internet.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Groupon, Gruper Mydeal, internet, promocje, zakupy przez internet


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »