kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Co drugi świąteczny prezent może być nietrafiony
2008/12/23 8:50:00

Ponad 50% z nas otrzymuje prezenty których nie chce - wynika z badań przeprowadzonych przez serwis aukcyjny eBay.pl. Coraz więcej osób decyduje się w takich sytuacjach sprzedawać nietrafione prezenty na aukcjach internetowych.


Dla większości z nas kupowanie prezentów to prawdziwy koszmar. Wielogodzinne szukanie idealnego prezentu i stanie w kolejkach przyprawiają o zawrót głowy. Najtrudniej jest wybrać prezent pod choinkę dla swojego partnera.

Prawie połowa badanych (46%) w ankiecie przeprowadzonej przez eBay.pl wskazała, że to właśnie upominek dla ich drugiej połówki stanowi największe wyzwanie podczas świątecznego szału zakupów. Duży problem sprawia też wybranie prezentu dla rodziców (34%), rodzeństwa (21%) i dzieci (25%).
46% Polaków ma nadzieję, że spodobają im się wszystkie otrzymane prezenty, ale ponad połowa ankietowanych przewiduje, że w tym roku otrzyma nietrafiony prezent. Najczęściej niechciane upominki otrzymujemy od któregoś z rodziców, partnerów lub teściów. Dobrym wyczuciem i intuicją w kupowaniu prezentów wykazuje się rodzeństwo, znajomi i nasi przełożeni z pracy.

Otrzymane prezenty często już nie podlegają zwrotowi i pozostawiają obdarowanego z kolejnym nie przydatnym upominkiem w szafie. Polacy coraz chętniej znajdują rozwiązanie tej sytuacji i wystawiają niechciane prezenty na sprzedaż na aukcjach internetowych. Prawie połowa badanych (48%) bierze w tym roku pod uwagę sprzedanie nietrafionego prezentu na eBay.


eBay
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Boże Narodzenie, Wigilia, aukcje internetowe, prezenty świąteczne


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»